Vaječný likér

Vaječný likér
Hodnocení

Co by to bylo za Vánoce bez vaječného likéru. Láďa Hruška předvedl v pořadu PRÁSK! recept na jednoduchý, ale mnoha cenami oceněný vaječný likér.

Ingredience:

 • 5 vajec
 • 5 lžic moučkového cukru
 • 1 vanilkový cukr
 • 1 kondenzované sladké mléko
 • tuzemský rum

Postup:

Do nádoby dáme žloutky, cukry a vyšleháme do jemného krému. Poté přilijeme kondenzované mléko a opět šleháme. V průběhu šlehání přiléváme rum, množství podle chuti.

Komentáře

13 komentářů u „Vaječný likér

 1. Stejne jako jine recepty je to naprosto obycejna vec, ktera se takhle dela desitky let. Lidi, to jste tak natvrdli, ze nevidite, ze celej Hruska je jen podvod a tahak na vase penize??

  1. Vy jste úplně pitomá! Nikdo netvrdí, že si Hruška ty recepty vymýšlí, každý přece ví a on sám to říká, že se jedná o staré osvědčené recepty…

   1. Sama jsi pitomá krávo, láďa hruška je vymaštěnej kretén

  2. Prosim paní či slečnu Emu, aby mi vysvětlila, proč je pan Hruška tahák na peníz. Snad když se jeho recept nerozhodnu vyzkoušet tak mě to žádné peníze nestojí. A podle většiny pozitivních reakcí jsou jeho recepty dobre a úsporné. Ano najdou se i negativní jako ten Váš, ale to už je jen otázka povahy…

 2. Obyčejný recept to je,ale každý ho nezná.A je zde zdarma,tak proč podvod?

  1. přesně tak,Láda je náhodou Super,co tu na něho nadáváte?já dělám zrovna tak vaječný konak akorat 6 žloutků a 2 kondenzované mléka,a člověk se tu mnohým věcí přiučí,jsem ráda za ten pořad,vždycky se těším na jeho pořad,tak jak jsem se těšila na Přemka Podlahu.

 3. Taky nechápu o co níže uvedené paní Emě jde…jsme ráda,že tento jednoduchý recept můžu vyzkoušet, že jej Láďa Hruška uvedl v telce a nemusím nikde jiný hledat a je mi fuk, jestli je od něj či od koho..však on to sám vždy uvádí,že recepty sbírá od lidí a nechvástá se, že jsou jeho…a kdo je zkoušet nechce,tak nemusí a není třeba hned kritizovat…nechápu takové lidi,nikdo je k ničemu nenutí….

 4. Mam lep lepsi ingredience na vajecny liker.Toto jsou bezne

Komentáře nejsou povoleny.